Negocjacje bankowe

W imieniu klienta negocjujemy warunki kredytu: marżę, prowizję bankową, wcześniejszą spłatę kredytu, koszty za inspekcje/kontrole,

Na podstawie informacji uzyskanych podczas generowania oferty kredytowej wyliczamy, ile bank zarabia na kliencie w porównaniu z ryzykiem kredytowym. Potem działając z upoważnienia klienta negocjujemy z bankiem marżę kredytu i cenę dodatkowych instrumentów finansowych.

Znając procedury bankowe wiemy, że im mniej ryzykowny klient, tym powinien mieć niższe oprocentowanie kredytu. W niektórych bankach wystarczy się wykazać zdolnościami negocjacyjnymi, by klient miał najlepszą ofertę rynkową.

Klient, który sam szuka kredytu spośród wielu banków, zazwyczaj dostaje ofertę standardową. Korzystając z naszych usług będzie miał tańszy kredyt. NEGOCJUJEMY polepszenie parametrów w określonym paśmie. Wiemy co, jak i gdzie można wynegocjować.

Podczas generowania oferty i negocjacji mają znaczenie takie kwestie jak: posiadanie przez klienta Rachunku Bankowego (ROR) lub jego brak, karty kredytowej, debetu w koncie, wykonywanie określonych operacji na rachunku, wpływy wynagrodzenia na konto. Wiemy na co zwracać uwagę, czego unikać.

Jako szanująca się kancelaria kredytowa nie tylko załatwiamy klientom kredyty, ale też renegocjujemy warunki spłaty długów, które klienci już posiadają.

Jest wiele możliwości aby uzyskać finansowanie - spotkajmy się by omówić każde rozwiązanie.

Korzyści

Kompleksowa i profesjonalna obsługa dopasowana do potrzeb każdego klienta - nasi doradcy służą pomocą i są zawsze blisko klienta, odpowiedzą na każde pytanie, towarzyszą klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem.