Zadzwoń do nas, udzielimy Ci bezpłatnej konsultacji.

Upadłość konsumencka sposobem na oddłużenia.

Upadłość konsumencka jest aktualnie najlepszym sposobem na oddłużenie. Z każdej sytuacji jest jakieś rozwiązanie, a w przypadku osób zadłużonych jednym ze sposobów na rozpoczęcie życia na nowo może być proces upadłości konsumenckiej.  Mimo trudnych czasów najważniejsze, by się nie poddawać i trafić do kancelarii, która specjalizuje się w postępowaniach oddłużeniowych, restrukturyzacyjnych. 

Czas pandemii to czas wyjątkowo trudny nie tylko dla przedsiębiorców, ale przede wszystkim dla małych gospodarstw domowych. Konsumentom może wydawać się, że już nie ma wyjścia z sytuacji, że to „koniec świata”, ale znowelizowane w 2020 roku prawo upadłościowe daje szansę najbardziej zadłużonym konsumentom na nowe życie.

– Szczególnie dotknięte są rodziny, w których główny żywiciel stracił prace, a jeszcze przed pandemią zaciągnięte zostały zobowiązania w instytucjach pożyczających, tzw. chwilówkach. Płynność finansowa została zaburzona, a odsetki rosną z dnia na dzień bardzo szybko. Kiedy zaczyna brakować na raty kredytów, na bieżące życie to właśnie jest najlepszy moment, by zgłosić się np. do nas i porozmawiać, opisać całą sytuacje, oszacować możliwości procesowe – przyznaje doradca restrukturyzacyjny Katarzyna Rogoźnicka. 

 Kancelaria MOGE zajmuje się profesjonalnie oddłużaniem małych gospodarstw domowych, afirm, które znalazły się w kryzysie. Wspieramy procesy restrukturyzacji i optymalizacji.

Wszelkie dane osobowe przetwarzane są przez właściciela marki Moge Kancelaria - Nasi Doradcy sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Grodzkiej 10/2, nip 8513213544